Воркшоп «Дієве резюме для першої роботи: як новачку податись на вакансію та не пролетіти»

31.07.2024 12:00

Опис

Work.ua хоче допомогти студентам зробити перший крок у професійному житті, бо кожен з нас був на вашому місці. Тож ми поділимося секретами, як створити ефективне резюме молодому спеціалісту без досвіду та знайти першу роботу.

Невпевненості та переживання через майбутнє — це частина життя кожного студента. Ми всі були на вашому місці: хочеться почати працювати, набувати досвіду, почуватися впевненим у своїх силах і професійних знаннях. Однак реалії ринку праці часто ставлять перед нами виклики, які здаються непосильними.

Ми у Work.ua розуміємо ці переживання, страхи та сумніви. Тому запрошуємо вас на захід, де ви дізнаєтеся:

• що має бути у вашому резюме, щоб підвищити шанси на отримання пропозиції про роботу, якщо у вас немає досвіду;
  • як створити резюме на сайті Work.ua та розпочати пошук роботи;
  • тренди на ринку праці (де зараз найбільший попит, яких кандидатів наймають роботодавці);
  • які знання і навички актуальні для молодого спеціаліста;
  • як читати опис вакансії та відразу бачити «червоні прапорці»;
  • як не потрапити на шахрайські «офіси».

І це ще не все! Кожен, хто створить якісне резюме на нашому сайті після заходу, отримає найкорисніший подарунок від Work.ua — рекомендацію вашого резюме відомим компаніям. Тільки уявіть! Ваше резюме одразу у руках HR-ів.

Спікери заходу — Олексій Куранов та Анастасія Обдула, експерти Work.ua.

Де, коли та як долучитися?

Захід відбудеться 31 липня о 12:00.

Це буде пряма трансляція на Youtube-каналі Work.ua, а посилання на неї ми надішлемо у відповідь на реєстрацію.

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLGDJcuU4GMLDOhFxf_hFn6rDsQu_NC1RPb1tCc3iZwUoAsQ/viewform