Шановні студенти!

З 01.04.2024 р. розпочинається анонімне опитування здобувачів вищої освіти усіх форм навчання та рівнів вищої освіти щодо якості змісту і викладання навчальних дисциплін весняного семестру 2023-2024 навчального року.
Опитування доступно з останнього тижня теоретичного навчання в особистому кабінеті на порталі:  https://erp.kname.edu.ua.
Запрошуємо Вас взяти активну участь. Ваша думка дуже важлива для нас та може позитивно вплинути на якість освітньої діяльності Університету.
Також Ви можете у будь-який час залишити анонімний відгук/пропозицію/скаргу/запитання стосовно якості викладання, освітніх програм та інших аспектів діяльності Університету у формі зворотного зв’язку.
Узагальнені результати опитувань по закінченню анкетування будуть розміщені на сторінці Опитування
Щиро дякуємо за участь в онлайн-опитуванні!