Всеукраїнські конференції
06.11.2024

Опис

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологічно сталий розвиток урбосистем: виклики та рішення в контексті євроінтеграції України», яка відбудеться 5 - 6 листопада 2024 р. на кафедрі інженерної екології міст ХНУМГ ім. О.М.Бекетова.

Мета конференції - обмін досвідом й напрацювань щодо розв’язання актуальних питань екологічно сталого розвитку урбосистем в контексті сталого розвитку, євроінтеграції і повоєнного відновлення.

Детальна інформація в інформаційному листі.