Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова отримав Подяку за активну участь у підтримці українського народу під час російської агресії проти України від Конференції будівельників України.
Конфедерація будівельників України (КБУ) — це найбільше галузеве об’єднання, до складу якого входять понад 800 членів, серед яких #ХНУМГ ім.О.М. Бекетова. КБУ єдиний представник від України в Європейській федерації будівельної промисловості (FIEC), до складу якої входять 32 національні федерації-члени з 27 європейських країн.
Бекетівська спільнота надзвичайно вдячна за Ваше визнання нашої активної участі у підтримці України під час цього складного часу для нашої країни. Ваша підтримка стимулює нас продовжувати працювати заради ПЕРЕМОГИ!