22 та 23 вересня в рамках тижня Німеччини в Харкові Університет відвідали два німецьких професори.
22 вересня доктор Марк Каммербауер презентував лекцію на тему міського та сільського простору, їх розвитку та взаємодії.
23 вересня відбувся круглий стіл за участю професора Флоріана Фішера та професорсько-викладацького складу та студентів факультетів АДОМ та будівельного.
В рамках зустрічі професор Флоріан Фішер розповів про перетворення центрів промисловості у міські наукові простори.
В свою чергу доктор архітектури з містобудування, зав. каф. Містобудування, член спілки архітекторів України Древаль Ірина Владиславівна виступила з доповіддю на тему «Методика і зміст дослідження по реновації Іванівського промислового району м.Харкова», а також Директор інституту «Харківський ПромстройНІІпроект», доцент кафедри містобудування, дійсний член Української академії архітектури Удовиченко Олександр Степанович доповів про «Інноваційний розвиток промислових територій м.Харкова».
За результатами лекцій встановлено попередні домовленості про продовження співпраці та розробку спільних проектів за участю німецьких студентів та студентів Університету факультету АДОМ.