Три роки поспіль Дні відкритих дверей Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова проходили у форматі #BeketovOpenSpace. Концепт заходу – можливість усіх бажаючих відвідати університетський простір у зручний час і у вподобаний спосіб.

Три роки ми радо відчиняли наші двері харків’янам і гостям нашого міста. Умови загальнонаціонального карантину внесли корективи у звичне життя Університету. Піклуючись про безпеку і здоров’я кожного, ми пропонуємо відвідати наш навчальний заклад віртуально. На офіційному сайті Університету ми «відчиняємо» вікно #BeketovOpenSpace, де ви можете ознайомитися з освітньою та науково-дослідницькою інфраструктурою, матеріально-технічною базою Університету. А завантажити інтерактивні Довідники абітурієнта-2021 можна за посиланням:

Слідкуй за новинами на нашому сайті, переглянь віртуальний тур по Університету та переконайся на власні очі – навчатися у ХНУМГ імені О.М. Бекетова доступно, зручно, цікаво та перспективно!

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АРХІТЕКТУРИ, ДИЗАЙНУ ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І МЕНЕДЖМЕНТУ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ, ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ ТА ЕКОЛОГІЇ МІСТ