Квота 2

Свиридова А.Визображение 1

Сьогодні наша країна переживає важкі часи, зумовлені  війною, однак вже зараз треба думати про майбутнє, про відбудову зруйнованих міст. Важливу роль у відродженні  України  гратимуть, в тому числі, висококваліфіковані спеціалісти архітектори, будівельники, які ще вчора навчалися у вишах.  Тому приємно,  що відповідно до рішення  Ради ректорів ЗВО Харківської області,  розглядається питання про призначення іменних стипендій для підтримки талановитих студентів.

Найкращими серед останніх   слід визначити   Свиридову Анастасію, студентку 3-го курсу та Титаренко Ігоря, студента 6-го курсу.

Протягом навчання вони проявила себе як працездатні,  старанні, наполегливі та ініціативні студенти, що підтверджують їх відмінні успіхи у навчанні. Вони продемонстрували володіння не тільки теоретичним навчальним матеріалом, а й комп’ютерною проектно-архітектурною графікою на високому рівні, креативний підхід до виконання навчальних завдань.

изображение 1изображение 2

изображение 3изображение 4

Ці студенти також беруть активну учаcть у науковому, громадському та культурному житті університету та міста. Так, Анастасія  Свиридова є членом профкому: має сертифікат учасника молодіжної академії профспілкового активу Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова; подяку за активну участь у підготовці до 100-річчя нашого Університету. Ігор Титаренко є координатором та учасником молодіжної студії ГО клубу авторської пісні «Булат» м. Суми; має подяку за участь у концерті, присвяченому Дню Збройних сил України та міжнародному дню волонтера. 02.12.2021 р. Під час повномасштабного вторгнення РФ з 24.02.2022 по сьогодні Титаренко І.В. активно займається волонтерською діяльністю, та допомогою ЗСУ.

Побажаємо цим студентам подальших успіхів у навчанні та успішного закінчення бакалаврата та магістратури!

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

Моніторинг