Квота 2

Аспірантура

Довідково. SCImago Institutions Rankings оцінює наукові організації за 17 індикаторами та аналізує ЗВО і науково-дослідні установи за композитним індикатором, що поєднує в собі три різних набори показників, заснованих на дослідницькій діяльності, інноваційних заходах і громадському впливу, який вимірюється через видимість у веб: наукові результати (50%), інноваційні результати (патенти) (30%), соціальний вплив (20%). При оцінюванні важливою є динаміка розвитку університету та його активність.

Джерело: http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7353

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki