1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

160річчя

Дорогі друзі! Ось і прийшов  в Україну весняний день 30 березня. День, коли наші мудрі предки шанували пам’ять преподобного Олексія «Теплого Олекси – чоловіка Божого» та вважали, що прийшов час почати радіти весняним сонячним променям. Це свято наш народ любив здавна, всю домашню роботу намагалися зробити скоріше, адже увечері вся родина мала зібратися за трапезою та провести зиму.

День «Теплого Олекси» став родиним святом і в Бекетовському університеті, в якому завжди проводилися різноманітні заходи, присвячені нашому видатному харків’янину Олексію Миколайовичу Бекетову. 30 березня 2022 року в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова планувалося проведення «Бекетовської весни». Воєнний час вніс корективи в наші плани та додав болю від спроби загарбників зруйновати наше улюблене місто. Але непорушнимими є наші традиції та віра в Перемогу. Харків відродиться! Ми відбудуємо наше рідне місто і архітектурні шедеври видатного зодчого.

Відеозамальовка, яку ми пропонуємо вам переглянути – це робота нашого студентського Сенату, яку було підготовлено до мирної Бекетовської весни.

Ми віримо, що прийде час і збереться разом вся наша Бекетовська родина, щоб провести зиму і зустріти мирні життєдайні весняні промені!

Вітаємо Вас всіх зі святом «Теплого Олексія» з незламною надією на щасливу зустріч!

Ми у соцмережах

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

Моніторинг

Опитування

Банківські реквізити ХНУМГ

Приєднання ХНУБА

Стартап школа

Psyho

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

Підготовчі курси ХНУМГ

vtour

 

5

Баннер енерго

На сайті 734 гостя та 0 користувачів