Щиро вітаємо Коваленко Катерину, ученицю студії архітектурної майстерності «ARCHI-YES» з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Під керівництвом Коровкіної Ганни Аркадіївни, доцента кафедри основ архітектурного проєктування, вона посіла ІІІ місце в секції «Мистецтвознавство» з роботою «Стилистичні особливості архітектурних об'єктів О. М. Бекетова на прикладі особняка по вул. Дарвіна, 13».

Робота написана напередодні святкування 160-річчя О. М. Бекетова з повагою та шануванням до видатного харків’янина, талант та наполеглива праця якого значною мірою сформували естетику сучасного архітектурного середовища рідного міста.

Така робота, презентована у Малой Академії наук України, має велике значення. Діяльність МАН України одержала світове визнання - отримала статус Центру наукової освіти II категорії під егідою ЮНЕСКО. МАН — перша і єдина в Україні освітня структура, що має такий престижний статус. Це надає ексклюзивні можливості для сотень тисяч дітей і педагогів, сприяє формуванню позитивного іміджу України на міжнародній арені та розвитку освітньої дипломатії.

Пишаємось талановитими учнями та їх керівниками, бажаємо нових відкриттів і лише перемог!

Постер Коваленко19.01 page 0001