16 лютого відбулася онлайн-зустріч студентів та представників Студентського сенату з психологинею, яка розповіла про освітню програму та поділилась навичками протидії насильству. Тренінг відбувся в рамках проєкту «Stand Up».

Stand Up – це освітня програма, яка націлена на запобігання домаганням у громадських місцях, метою створення якої є безпека інклюзивного простору для всіх. Даний проєкт діє за підтримки L'Oréal Paris у партнерстві з неурядовою організацією Hollaback. Партнером програми в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA), імплементаційним партнером – це ГО «Інтерньюз-Україна».

Разом вони створили методологію «5Д», яка допомагає виявляти, викорінювати та протидіяти домаганням:

• «Direct» — діяти прямим втручанням

• «Distract» — діяти на відволікання

• «Delegate» — долучати інших

• «Document» — документувати

• «Delay» — допомогти згодом.

Захистить себе та інших. Не будьте байдужими до чужих проблем.