image001

В рамках співробітництва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова з німецькою громадською організацією GrIStuF e.V. Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує  студентів  взяти участь у 10-му міжнародному студентському фестивалі "Never Waste A Crisis" в Грайсвальді (Німеччина).

В рамках фестивалю проводяться: тематичні майстер-класи, культурні заходи, екскурсії, виставки, вечірні заходи та концерти.

Участь у фестивалі БЕЗКОШТОВНА (проживання, харчування, участь в усіх заходах фестивалю), за умови якщо ваша заявка пройде конкурсний відбір.

Учасник самостійно оплачує тільки квитки та візові витрати.

Дата проведення фестивалю: 14-21 травня 2022 року

Кінцевий строк подачі заявок:  14 лютого 2022 року

Детальна інформація про фестиваль та реєстраційна форма за посиланням: https://students-festival.de/en/festival

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50