1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

p00

Вже понад два роки на базі кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій створено CISCOACADEMY – АКАДЕМІЮ МЕРЕЖЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Компанія CISCO – світовий лідер в галузі мережевих технологій – розвиває програму професійного та кар'єрного зростання в сфері інформаційних технологій  в рамках єдиної дистанційної платформи навчання.

Курси Cisco Networking Academy успішно використовуються в навчальному процесі за спеціальностями кафедри 122 Комп’ютерні науки, 126 – Інформаційні системи та технології, що отримало схвалення як студентів, так і роботодавців.

Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних технологій пропонує студентам нашого університету всіх спеціальностей отримати початкові знання в галузі інформаційних технологій та програмування та підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці.

Пропонується чотири базові курси з програмування українською та англійською мовами. Попередні знання з програмування не потрібні.

JavaScript Essentials

p01 1

Дізнайтеся, як створювати інтерактивне програмне забезпечення для персонального комп'ютера та мобільних пристроїв за допомогою JavaScript, та станьте розробником самі! JavaScript - це текстова мова програмування, і цей курс призначений спеціально для тих, хто робить перші кроки у цьому напрямку.

Навички програмування відкривають можливості для кар'єрного зростання практично в будь-якій галузі та просто обов'язкові для висококласних фахівців у сфері розробки мобільних та веб-додатків чи ігор.

Programming Essentials in C

p02 1

Вже понад 40 років не втрачає популярності мова програмування C, яка вважається однією з найкращих перших мов для вивчення, необхідною отримання роботи технічного спеціаліста і розробника програмного забезпечення початкового рівня. Увійдіть до числа прихильників мови програмування С та повною мірою оцініть отримані переваги!

Курс призначений для початківців, без попередніх знань у галузі програмування.

Programming Essentials in C++

p03 1

C++ є однією з найпопулярніших мов програмування та високо цінується за свою ефективність та простоту. Мова C++ використовується при розробці ігор, систем реального часу та програм з графічними бібліотеками.

У цьому курсі ви вивчите основи програмування мовою C++, методи його використання та базові поняття. Знання C++ затребуване у сферах інформаційної безпеки, побудови мереж та Інтернету речей. На С++ написані відомі операційні системи та десятки тисяч додатків.

НЕ пропустіть!

Ви ознайомитеся із основами, а потім поступово розширите свої навички програмування.

Programming Essentials in Python

p04 1

Чи хотіли б написати свою власну комп'ютерну програму? Python ― це багатопарадигматична мова програмування, що використовується як розробниками-початківцями, так і гігантами галузі інформаційних технологій, включаючи Google, Facebook, Netflix тощо. Завдяки простому і зрозумілому синтаксису Python ідеально підходить для навчання програмістів-початківців.

Навички програмування відкривають можливості для кар'єрного зростання практично в будь-якій галузі та просто обов'язкові для висококласних фахівців у сфері проектування та розробки програмного забезпечення.

Цей курс – відмінна відправна точка для початку вивчення Python: попередні знання в галузі програмування не потрібні

По результатам навчання є можливість отримати сертифікат Академії CISCO встановленого зразку.

Форма навчання – дистанційна, під керівництвом викладача кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Якщо Ви зацікавилися і бажаєте записатися на курси, заповніть форму:

https://docs.google.com/forms/d/1iEFbGxTLipLlvHVcIeq4Sir7B5QyGhT-uXrmVfv3u9g

Курси починатимуться кожного третього понеділка місяця.

Ми у соцмережах

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

Моніторинг

Опитування

Банківські реквізити ХНУМГ

Приєднання ХНУБА

Стартап школа

Psyho

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

Підготовчі курси ХНУМГ

vtour

 

5

Баннер енерго

На сайті 334 гостя та 0 користувачів