З новим рокомЩиросердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

2021 рік був нелегким роком: у нашому Університеті  відбулося багато подій, змін та викликів, які ми достойно прийняли, і Новий рік ми зустрічаємо із новими здобутками, амбітними планами, оптимізмом та вірою у найкраще.

Завдяки злагодженій роботі університетської спільноти  Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова продовжує забезпечувати високий рівень підготовки фахівців, примножуються наукові здобутки наших вчених.

Щиро дякую кожному студентові, аспірантові, викладачеві та працівникові Університету за сумлінну працю, успішне навчання, активну громадянську позицію, за той морально-психологічний клімат, що творить неповторну академічну атмосферу нашого Університету.

Нехай Новорічні свята будуть сповнені посмішками близьких, теплотою сердець та радістю. У ці дні ми завжди замислюємось над найзаповітнішими бажаннями, плануємо нові кроки. То ж я щиро вірю, що все омріяне збудеться у новому році!

Зичу вам, дорогі друзі, здоров’я та сил, творчого натхнення та духовної величі, гармонії та благополуччя. Нехай Новий рік і Різдвяна зоря принесуть у ваші сім’ї затишок, добро та злагоду!

У новому 2022 році, ювілейному році для нашого Університету, на нас чекають нові виклики, нові звершення. Переконаний, що ми успішно впораємося з усіма завданнями, що їх ставитиме перед нами життя. Бажаю, щоб усі труднощі оминали вас, а душі сповнилися любов’ю і вірою у світле майбутнє!

Ректор Університету,
Володимир Бабаєв