24 грудня 2021 року завершились захисти кваліфікаційних робіт першого випуску магістрів спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології.

Магістри продемонстрували високий рівень теоретичної та прикладної фахової підготовки.

Теми кваліфікаційних робіт охоплюють широке коло сучасних питань нафтогазової інженерії і технологій на усіх етапах розробки, видобування та транспортування вуглеводнів.

Колектив кафедри нафтогазової інженерії і технологій від щирого серця вітає здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти з успішним захистом кваліфікаційних робіт!!!

Бажаємо своїм випускникам міцного здоров’я, особистого щастя, натхнення, невичерпної енергії, успіхів у подальшій професійній та особистій реалізації! Сподіваємося, що цей випуск стане початком нової наукової школи нафтогазового спрямування.

Нехай щастить, шановні колеги!!!

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

Моніторинг