1

2

3

4

Аспірантура

5

Конференцыя 2021

Кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту 18-19.11.2021 провела Х Міжнародну науково-практичну конференцію «Інформаційно-аналітичне забезпечення управління фінансово-економічною безпекою держави, регіону, суб’єктів господарювання в умовах covid-19».

В конференції прийняли участь більше 160 учасників з 34 ВНЗ України, Європи та США (в тому числі Університет Північної Флориди, де сьогодні перебуває у якості гостьового професора завідувачка кафедри ФЕБОіА Момот Тетяна Валеріївна), 4 коледжів.

Мета конференції: обговорення розвитку науково-практичних підходів до обліково-аналітичного забезпечення та управління фінансово-економічною безпекою в умовах COVID-19 на інноваційній основі, проблеми впровадження міжнародних стандартів обліку і звітності у державному та приватному секторі, поширення результатів наукових досліджень в зазначених напрямках серед зацікавлених студентів, аспірантів, молодих вчених та практикуючих спеціалістів.

VVL 5399VVL 5430

VVL 5434VVL 5445

Епідеміологічна ситуація змусила увесь світ ізолюватися та підлаштувати усі процеси під умови нової реальності, що спричинило також перенесення і нашої конференції в онлайн формат. Але нова реальність певним чином і зблизила нас. Нові технології та можливість зустріти однодумців, перебуваючи в будь-якій точці світу, скоротила відстань між нами. Ми раді, що коло однодумців, колег з міжнародної наукової спільноти та з різних наукових студій зустрілися та готові ділитися своїми дослідженнями, думками щодо проблем забезпечення управління фінансово-економічною безпекою.

За результатами проведення Х Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційно-аналітичне забезпечення управління фінансово-економічною безпекою держави, регіону, суб’єктів господарювання в умовах covid-19» буде видано збірник тез доповідей (у  електронному вигляді).

Ми у соцмережах

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

20

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

Підготовчі курси ХНУМГ

е-кабінет

Archi YES2021

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 470 гостей та 0 користувачів