Успішно завершено дистанційне підвищення кваліфікації, згідно з контрактом НАДС України, 400 державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування України.

сертифікатиСлухачами стали працівники міністерств та органів місцевої влади, Харківської міської ради, Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області, Головного управління державної податкової служби у Харківській області, Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Активну участь у навчанні прийняли:

• кафедра підприємництва та бізнес-адміністрування (Димченко О.В., Рудаченко О.О., Бібік Н,В., Гнатченко Є.Ю., Прасол В.М.)
  • кафедра управління проектами в міському господарстві і будівницьтві (Чумаченко І.В., Кадикова І.М., Доценко Н.В.)
  • кафедра менеджменту і публічного адміністрування  (Бєльська Т.В., Гайдученко С.О., Гнатенко М.К.)
  • кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту, (Краївська І.А., Власова О.Є.)

Слухачі у анкетах виразили вдячність за змістовні заняття, в яких використовувались прогресивні методи, такі як Zoom, Moodl

Сподіваємось на  подальшу плідну працю з НАДС України та всіма державними службовцями та посадовими осібами органів місцевого самоврядування України на безкоштовній та комерційній основі.

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

Кафедри ХНУМГ