1

2

3

4

Аспірантура

5

10

17–18 листопада 2021 року кафедрою Земельного адміністрування та геоінформаційних систем було проведено два круглих столи присвячених Міжнародному дню геоінформаційних систем та з нагоди ювілею кафедри.

17 листопада в дистанційному форматі був проведений круглий стіл «Проблеми та перспективи розвитку геоінформаційного забезпечення містобудівної діяльності». На заході були присутні студенти спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, викладачі, випускники, партнери кафедри та учні 10 – 11 класів Харківського ліцею № 141.

На початку заходу привітав всіх присутніх  директор Навчально-наукового інституту Будівельної та цивільної інженерії, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем з 2013 по 2018 роки Мамонов Костянтин Анатолійович. Про сучасні здобутки та перспективи розвитку кафедри розповів діючий завідувач кафедри кандидат технічних наук Нестеренко Сергій Григорович.

З доповіддю на тему «Геопросторова інформація в земельному адмініструванні» виступив професор кафедри Шипулін Володимир Дмитрович. Крім того він пригадав з чого починався розвиток ГІС в Університеті та світі, бо Володимир Дмитрович був завідувачем кафедри з 1971 по 2007 роки і саме завдяки йому відбувся перший випуск фахівців за спеціальністю “Геоінформаційні системи і технології”.

Крім того своїм досвідом з присутніми поділилися директор ТОВ «Інститут планування території» Кондратюк Іван Володимирович та директор ТОВ «ГІСАПР» Фролов В’ячеслав Олександрович.

139

54

67

138

18 листопада форма проведення круглого столу «Сучасні методи та засоби збору геоінформаційних даних» мала змішану форму. В аудиторії кафедри були присутні викладачі та студенти другого курсі, в дистанційному форматі були присутні проректор з науково-педагогічної роботи ХНУМГ імені О. М. Бекетова – Малиніна Тетяна Василівна, студенти, викладачі, партнери кафедри та учні 10 – 11 класів Харківського ліцею № 141 та Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №132.

В рамках заходу цікавий майстер-клас з використанням сучасного геодезичного обладнання швейцарської фірми Leica провів друг та партнер кафедри  директор Навігаційно-геодезичного центру, кандидат технічних наук – Горб Олександр Іванович.

1415

1617

1819

А закінчився наш захід доповіддю кандидата технічних наук, доцента кафедри Радзінської Юлії Борисівни на тему «Історичні аспекти розвитку геодезичної науки у Харківському регіоні», бо ми живемо у роки нових технологій та постійного розвитку, але завжди потрібно пам’ятати з чого ми починали. В рамках доповіді всі присутні почули і історію кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем від початку її створення і до сьогодення.

2021

Сьогодні нам 55 років і ми пишаємося тим, що у ці два дня плідної роботи ми поєднали всіх разом, від керівництва Університету та наших партнерів до наших майбутніх абітурієнтів, які саме з нашого свята почали свої заняття у школі розвитку «Школа юного геоінформатика та управлінця нерухомістю».

Ми у соцмережах

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

20

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

Підготовчі курси ХНУМГ

е-кабінет

Archi YES2021

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 661 гість та 0 користувачів