У Міжнародний день студента 17 листопада пройшов традиційний творчий міжінститутський конкурс «Дебют першокурсника 2021» - конкурс студентської аматорської творчості.

За традицією, в Міжнародний день студента, ми вшановуємо кращих студентів. З вітальним словом до студентського товариства з Міжнародним днем студентів, звернувся ректор  Володимир Миколайович Бабаєв. Він побажав студентам не гаяти дорогоцінний час, наповнити студентські роки найяскравішими фарбами, емоціями та справами.

За активну участь у студентському самоврядуванні університету, та за створення позитивного спортивного  та культурного іміджу, за участь у панельній дискусії до Всесвітнього дня міст «Місто сьогодні – майбутнє міст» та з нагоди Міжнародного дня студента, були вручені подяки понад 23 студентам.

Після урочистого прологу, почалися творчі змагання талановитих першокурсників, яких поклик душі закинув на наше Шоу- талантів! Скільки часу вони витратили на репетиції, у важких умовах вони боролися зі сном і втомою, а також з реаліями нашого часу, дистанційною формою навчання… Але настав їх зірковий  час , ми вітаємо  учасників та переможців конкурсу "Дебют 2021р." за їх майстерність і талант!

• «Кращій вокальний ансамбль» нагороду отримали дует Ангеліна Харебіна та Анастасія Чернова ННІ АДОМ
  • «Кращій чоловічий вокал» нагороду отримав Ярослав Радюк ННІБЦІ
  • «Кращій народний спів» нагороду отримала Ілона Погосян ННІЕіМ
  • 3 місце в номінації «Вокал-соло»отримала Надія Максимчук ННІЕіМ
  • 2 місце в номінації «Вокал-соло»отримала Дарина Жирова ННІІЕТІ
  • 1 місце в номінації «Вокал-соло» отримала Олена Петленко ННІ АДОМ
  • 3 місце в номінації «Інструментальний жанр» отримала Анна Русина ННІ АДОМ
  • 2 місце в номінації «Інструментальний жанр» отримав Іліас Ель Хаяні ННІ АДОМ
  • 1 місце в номінації «Інструментальний жанр» отримав Денис Черкашин ННІ ЕіМ
  • В номінації "Хореографія" 3 місце отримав кол-в «Movy dance»ННІ ІЕТІ
  • В номінації "Хореографія" 2 місце отримав кол-в «Дежавю» ННІ АДОМ
  • В номінації "Хореографія" 1 місце отримав кол-в «Ейфорія» ННІ АДОМ
  • В номінації «Розмовний жанр» - «Кращий Ведучій» отримав Олексій Чубукін ННІ БЦІ
  • В номінації «Розмовний жанр» - «Краща ведуча» отримала Анастасія Пташко ННІ ІЕТІ
  • В номінації «Розмовний жанр» - «Краща ведуча пара» отримали Анна Покусай та Станіслав Локайчук ННІ ЕіМ
  • За результатами сум балів за всі конкурси переможцем в номінації «Кращій Дебют»  став ННІ АДОМ

Всі учасники та переможці отримали солодкі подарунки та кубки від Первинної профспілкової організації студентів, а також квітки в найкращій зоопарк України, ХНАТОБ та Академічний театр ім.Т.Г. Шевченко від наших друзів. Бажаємо нашим студентам натхнення та втілення всіх творчих амбіцій, а Студентський клуб їм завжди у цьому допоможе!

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

Кафедри ХНУМГ