1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

1p3020108Урочисте відкриття II Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2011» відбудулося у Київському Палаці дітей та юнацтва за участі міністра освіти і науки, молоді та спорту України другого березня. Про це ІА «Світ освіт» повідомили організатори заходу.

Виставку відкрив міністр Дмитро Табачник та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Експозиція працюватиме 2-3 березня 2011 року з 10.00 до 18.00, 4 березня – 10.00 – 15.00.

Виставка має на меті презентувати досягнення національної системи освіти, представити творчі здобутки в інноваційній модернізації освітньої галузі тощо.

На виставці представлено близько 735 кращих освітніх закладів та виробників продукції для освіти з 27 регіонів України, Росії, Аргентини, США, Швейцарії, Китаю, Словаччини, Польщі.

У рамках заходу пройде більше ста семінарів, науково-практичних конференцій, презентацій, у тому числі науково-практичні конференції за участю провідних науковців Національної академії педагогічних наук України і практичних працівників галузі освіти.

2 березня 2011 року о 12.30 відбулося нагородження переможців у рейтинговому виставковому  конкурсі «Лідер вищої освіти України» та «Лідер післядипломної педагогічної освіти України». 

Харківська національна академія міського господарства нагороджена Гран-Прі «Лідер вищої освіти України». Нагороди вручив міністр Дмитро Табачник та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Нагадаємо, відповідно до указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», 2011 рік оголошено Роком освіти та інформаційного суспільства.

 

Фотогалерея

Панорама біля  Київському Палаці дітей та юнацтва

Стенд академии на выставке (2.3.11)

Стенд академии на выставке (2.3.11-2)

Ми у соцмережах

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

Моніторинг

Опитування

Банківські реквізити ХНУМГ

Приєднання ХНУБА

Стартап школа

Psyho

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

Підготовчі курси ХНУМГ

vtour

 

5

Баннер енерго

На сайті 736 гостей та 0 користувачів