Харківський національний університет міського господарства О.М. Бекетова запрошує слухачів пройти курс професійної підготовки енергоаудиторів

cert eco 01

Харківський національний університет міського господарства О.М. Бекетова запрошує слухачів із базовою профільною вищою інженерною освітою пройти курс професійної підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності. Проект здійснюється у співпраці з державною установою «Фонд енергоефективності» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit, GIZ).

Програма навчання розрахована на підготовку висококваліфікованих та компетентних енергоаудиторів, які зможуть виконати енергетичний енергоаудит будівлі та підготувати технічний і економічний аналіз, видавати сертифікати енергетичної ефективності будівель відповідно до законодавства України, сприяти об’єднанням співвласників житла в підготовці необхідних заяв та документів для роботи з Фондом енергоефективності України.

Проходження курсу професійної підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності (за матеріалами проекту GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності») надає слухачам додаткову можливість успішно пройти професійну атестацію осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем у атестаційній комісії Харківського національного університету міського господарства О.М. Бекетова, та отримати атестати державного зразка з внесенням до бази даних атестованих енергоаудиторів.

Навчальний процес для слухачів курсів здійснюється висококваліфікованими викладачами університету з великим досвідом викладацької роботи, які також є досвідченими спеціалістами у сферах енергетики, енергоефективності та енергоменеджменту.

Тривалість курсу ‒ 2 тижня.

Для запису на курси звертатися:

‒ за номером +380665562430 (Viber, WhatsApp, Telegram);

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki