Hart 217-18 вересня 2018 р. Харківський національний університеті імені О.М. Бекетова приєднання до найпрогресивніших університетів світу, які підписали Велику хартію університетів.

15 - 16 вересня 2018 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова взяв участь у фестивалі науки, техніки і сучасних технологій, який проходив у місті Дніпрі за підтримки української промислової компанії ІНТЕРПАЙП. InterpipeTechFest - майданчик для популяризації інженерії, точних і природничих наук, сучасних технологій. Мета цього заходу підвищити інтерес молоді до інженерії, точних і природничих наук, стимулювати усвідомлений вибір технічної професії.

Старший викладач кафедри міського будівництва Чепурна Світлана Миколаївна прийняла участь у 20-ті Міжнародній конференції з будівельних матеріалів (20. Ibausil), яка відбулася з 12 по 14 вересня 2018 р. у м. Веймар, Німеччина, де виступила зі стендовою доповіддю на тему «Structure formation of the cement stone in the presence of fine-grained calcite».

21Напередодні Дня працівника лісу, що святкується щорічно у третю неділю вересня згідно з Указом Президента України «Про День працівника лісу» від 28 серпня1993 р. № 356/93 співробітниками кафедри лісового та садово-паркового господарства та студентами спеціальностей 6.090103 – Лісове і садово-паркове господарство та 206 - Садово-паркове господарство факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва було проведено комплекс агротехнічних заходів на базі лабораторії декоративного розсадництва та фітодизайну.

1Субота 15 вересня 2018 року виявилася для харківʼян незвичайною і надзвичайно цікавою. Батьки, школярі і навіть зовсім малеча зібралися на майдані Свободи, де науковці і освітяни міста зробили для них справжнє свято – найбільший в Україні фестиваль популяризації науки «Наукові пікніки-8», який щороку відбувається просто неба.

Наукові пікніки 2018Студія Юного Архітектора ХНУМГ ім. О.М. Бекетова запрошує всіх любителів наукової творчості приєднатися до участі в Наукових пікніках, які пройдуть на пл. Свободи у круглому сквері перед Держпромом в цю суботу, 15 вересня, з 13:00!

3Четвертий рік поспіль до м. Харків приїжджало більш 700 освітян, на Четверту національну (не) конференцію для шкільних педагогів Edcamp Ukraine 2018, яка відбувалась 2-4 липня 2018 р.. Велика команда, яку очолює ідейний натхненник Олександр Елькін поширює простір інноваційних змін у системі освіти шляхом впровадження унікального досвіду експертів з різних куточків світу.