DSC 1639 обр

З року в рік ми підтримуємо добру традицію, на початку навчального року проводити це свято, свято всієї університетської родини, яке поповнюється новими студентами. Починається новий етап життя. Надовго запам’ятається навчання в університеті. Прийшли вони сюди з новими ідеями, надіями, сподіваннями. Позаду дитинство з його радощами та маленькими неприємностями. Попереду доросле самостійне життя, нелегкий шлях до здобуття професії.

Почалось наше свято з виступу студентського клубу. Першокурсників привітали лауреати міжвузівського конкурсу «Студентська весна 2017» та інших конкурсів, театр танцю та цирку «Престиж», фольклористичний колектив «Дана», колектив бального танцю «Sky dance». Але «крутішими» за всіх були першокурсники, разом з учасниками студентського та спортивного клубів, які прийшли прийняти участь у пролозі свята, і створили незабутній виступ з літерами факультетів та святковим хештегом #МИ БЕКЕТІВЦІ, МИ image001ХНУМГ!

DSC 1381 обр

На святі Дня знань, першокурсники привітали почесну президію: ректорат, деканів, директорів центрів, лідерів студентського самоврядування університету. Добрим напуттям були виступи ректора Університету – Бабаєва Володимира Миколайовича, почесного гостя свята - Харченка Олександра Михайлович – голови правління Відкритого акціонерного товариства «Трест Житлобуд – 1», заслуженого будівельника України, почесного громадянина міста Харкова; від студентів старших курсів привітав студент факультету Транспортних систем та технологій Піндер Владислав. Також першокурсників привітали лідери студентського самоврядування університету - голова профкому студентів Угоднікова Олена Ігорівна та Голова студентського Сенату Олександра Федорова.

Наші першокурсники пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, пережили хвилюючі моменти опробування нової системи вступу, перемогли у конкурентоспроможній боротьбі серед абітурієнтів і стали студентами одного з найпрестижніших навчальних закладів України. За їх знання, силу волі, наполегливість - першу оцінку – ВІДМІННО - отримала у символічну «Залікову книжку» найкраща студентка першого курсу факультету Економіки та Підприємництва Шкурупій Катерина – переможець олімпіад з англійської мови, права. Призер всеукраїнських змагань з айкідо, отримала 3 місце у міському соціальному проекті «Харків – місто перспектив».

Поєднуючи глибокі історичні традиції із новаційними підходами в освіті колектив Університету у 2016 році реалізував сміливий та потужний проект – відкриття пам’ятника та увіковічення пам’яті великого українського зодчого, академіка архітектури, професора, засновника наукової архітектурної школи Університету, педагога – Олексія Миколайовича Бекетова. Саме він створив школу творчості та професіоналізму, яка і сьогодні є визначальною рисою архітектурної школи нашого вищого навчального закладу. В цей урочистий день першокурсники шанують пам'ять славетного зодчого . Почесне право від студентів–першокурсників покласти квіти до пам’ятника Олексію Миколайовичу Бекетову було надано студентам факультету АДОМ: Зайцеву Георгію, який закінчив школу імені І.Репіна, учасник міжнародного художнього конкурсу в Китаї та Брегель Ігорю - переможцю математичного конкурсу «Кенгуру», учаснику олімпіад та конкурсів з математики, програмування.

Цього року урочисту клятву студентів першого курсу Харківського національного Університету міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова промовили Клімов Ельдар – студент факультету Транспортних систем та технологій, кандидат в майстри спорту з кікбоксінгу, чемпіон України з кікбоксінгу, учасник олімпіад та конкурсів та Чмутова Вікторія – факультет Інженерних мереж та екології міст, активна учасниця творчого життя Загальноосвітньої школи №53, переможець міського чемпіонату з волейболу серед команд шкіл міста. Тому що всіх їх поєднало бажання здобути освіту в стінах цього славетного Університету, усвідомлюючи високу особисту відповідальність за якісне і глибоке здобуття знань з обраної професії.

В цей святковий день, коли все навкруги пронизано атмосферою любові, доброзичливості, обличчя усіх сяють усмішками і щастям, хочеться побажати, щоб позитивна енергія залишалася з першокурсниками протягом усіх років навчання.

Анонсы событий

MOiN Ukrayni gerb Ed