09 12 109 грудня 2017 року кафедра Транспортних систем і логістики Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова проводила день відкритих дверей.

Подробнее...

Фото 1Туристи люди невгамовні - їх хлібом не корми, тільки дай куди-небудь поїхати, на щось подивиться та новенького дізнатися. Такі і студенти, що обирають професію туризмознавця.

Вони залюбки подорожують будь – якими маршрутами, навіть якщо це не п’ятизіркові готелі та комфортабельні автобуси!!!

Подробнее...

6 грудня у Харківському національному університеті міського господарства пройшов І Пленум Первинної профспілкової організації студентів Університету. Учасниками Пленуму стали 127 студентів усіх факультетів ХНУМГ, Житлово-комунального та Електромеханічного коледжів.

Подробнее...

Фото1Харківська міська рада нагородила лауреата премії Харківської міської ради трудовий колектив кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова за вагомий вклад у вирішення соціально-економічних питань та розвиток місцевого самоврядування у номінації “Освіта та наука”.

Вітаємо колектив кафедри з високою нагородою.

Подробнее...

З 26 листопада по 2 грудня 2017 року фахівець Центру міжнародної діяльності та освіти Троян Владислава відвідала Університет Масарика, м. Брно (Чеська Республіка) у рамках проекту «Прогресивне управління університетами». Проект спрямований на посилення можливостей працівників середнього менеджменту українських університетів.

Подробнее...

MOiN Ukrayni gerb Ed