Шановні студенти!

До Вашої уваги оприлюднено сформовані віртуальні групи для вивчення дисциплін вільного вибору. Для ознайомлення зі списками перейдіть за наступними посиланнями:

Подробнее...

Вітаємо команду Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова з дипломом II ступеня та перемогою у стендап шоу "Science slam"!

20 травня з нагоди Дня науки в Харкові стартував II Міждисциплінарний науковий квест «Пошуки скарбів науки". 20 команд приймали участь в квесті.

Подробнее...

Студенты подготовительного отделения факультета по работе с иностранными студентами не только напряженно осваивают трудности русского языка на аудиторных занятиях, но и находят время продемонстрировать свои знания на научных конференциях в разных ВУЗах города Харькова.

Подробнее...

20.05.2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулось щорічне урочисте свято «День випускника» за підтримки ректорату Університету та ГО «Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова».

Подробнее...

122 травня 2017 року в Залі Сенату Варшавського Університету відбулася четверта Церемонія вручення нагороди імені Івана Виговського, серед переможців якої була Любов Жванко, професор кафедри історії і культурології, доктор історичних наук, директор Українсько-польського культурно-освітнього центру. Головував на Урочистому засіданні, на якому зібралися члени Капітули – представники 25 університетів Польщі, проректор Варшавського університету Мацей Дущик.

Подробнее...

Baby Kyle

beketov 155

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет