01 1 Edited15 жовтня 2014 року студенти 3-5 курсів професійних напрямів «Раціональне використання і охорона водних ресурсів» та «Водопостачання та водовідведення» разом з викладачами кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод доц. Сорокіною К.Б., ас. Бєляєвою В.М., доц. Благодарною Г.І. і доц. Шевченко Т.О. ознайомилися з роботою комплексу водопідготовки «Дніпро» (відокремлений підрозділ КП «Харківводоканал») в смт Краснопавлівка.

Краснопавлівські очисні споруди готують до 200 тисяч куб. м на добу питної води для м. Харків, Лозова.

Студенти побували на водозаборі, насосних станціях 1 і 2 підйому, побачили роботу очисних споруд. Отримані практичні уявлення є значущим доповненням до вивчення теоретичного матеріалу.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018