01 5У заході взяли участь:

Сталинський Дмитро Віталійович – генеральний директор «УкрДНТЦ «Енергосталь»; Харченко Олександр Михайлович – голова правління ЗАТ «Трест Житлобуд-1»; Кроленко Юрій Якович – голова Наглядової ради АТ «Житлобуд-2»; Чечельницький Сергій Георгійович – начальник Управління архітектури Харківської міської ради, головний архітектор м. Харкова.

Специфікою багаторічної діяльності ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на ринку освітніх послуг є підготовка фахівців з вищою освітою для життєзабезпечення та розвитку усього комплексу міських територій. Стрімкий розвиток інфраструктури міст, новітні технології у будівельній галузі сьогодні об`єднані з інформаційним простором та потребують від фахівця мобільної реакції та ексклюзивного знання, а від університету створення усіх умов для їх конкурентоспроможності.

02 2

В рамках укладеної угоди про співробітництво між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та ТОВ “Інновейтів Бізнес Фаундейшн” створена лабораторія ВІМ-технологій, яка надасть можливість студентам оволодіти новими технологіями інформаційного моделювання, засвоїти сучасний програмний комплекс Autodesk Building Design Suite, а також бути працевлаштованими за схемою аутстаффінга.

03 3aЛабораторія ВІМ-технологій являє собою комп’ютерний клас, який оснащено інноваційним системним забезпеченням та високошвидкісним інтернетом, а також ліцензованим комплексом програм Autodesk Building Design Suite. В лабораторії студенти будуть вивчати головні інструменти та методики створення об’ємних моделей, правила комунікації та документообіг, будуть працювати над реальними об’єктами в умовах обмежених строків та інших зовнішніх факторів, навчатися приймати рішення, демонструвати свої лідерські якості.

MOiN Ukrayni gerb Ed