слайд3Багато поколінь студентів та викладачів створювали історію нашої Альма-матер. Українська вища школа послідовно інтегрується в єдину Європейську освіту. В Університеті з 1998 року почалась підготовка магістрів. Велика кількість магістрів вийшли зі стін нашого Вищого навчального закладу. Випускний 2017р. - це ще одна яскрава сторінка нашої історії. Більше 30% випускників були відзначені дипломами з відзнакою. Вперше цього року  випустили магістрів за освітньою програмою «Земельний устрій і кадастр». Прощання з Університетом – урочиста та сумна хвилина, попереду складна, але, сподіваємось, щаслива та світла дорога в Велике життя!

1 лютого 2017 року магістри Університету святково отримали  дипломи - свідоцтво того, що  з гідністю пройшли нелегкий, але прекрасний шлях у пошуках знання та надбання професії. На урочистій церемонії вручення були присутні ректорат Університету, почесні гості, декани, викладачі та батьки випускників. Всіх привітав перший проректор Стадник Григорій Васильович. Найкращі магістри отримали дипломи та грамоти за відмінне навчання, участь у науково-дослідницький роботі та громадському житті Університету, на святковій сцені.

 Слова подяки ректору Бабаєву В.М., своїм викладачам, співкурсникам, батькам висловили випускники Пихтіна Валерія (М), Бушова Вікторія (ІМЕМ), Крепак Віктор (ТСТ), Дрокіна Яна (М). Від іноземних студентів привітав всіх присутніх Роланд Бо Тає, громадянин Лівану (ФпоРІС).

Тепло привітала магістрів голова Первинної профспілкової організації студентів Університету – Угоднікова Олена Ігорівна, та за активну профспілкову діяльність, представництво прав та інтересів студентів нагородила:

  • Аліну Гаруст  -  голову Студентського сенату Університету
  • Вікторію Бушову  - голову профспілкового бюро студентів факультету Інженерних мереж та екології міст;
  • Альону Мирошниченко - голову профспілкового бюро студентів Будівельного факультету;
  • Ніну Халіну - голову ревізійної комісії профспілкового комітету студентів.

З вітальним словом від Студентського сенату виступила його голова – Аліна Гаруст, яка закінчує навчання в Університеті.

Стало доброю традицією в цей урочистий і важливий момент отримати добре напутнє слово від провідних фахівців нашого міста і України. Свої вітання висловив почесний консул Республіки Франція в місті Харків, засновник та президент групи компаній «Фактор», заслужений економіст України -  Політучий Сергій Якович.

В цей  урочистий день   були сказані щирі слова подяки деканам факультетів, за їх високий професіоналізм, за турботу і увагу до студентів. Їх інтелігентність, батьківська і материнська мудрість додає сили і впевненість. В знак подяки вони отримали квіти від випускників.  

Магістри стоячи подарували шквал оплесків всім викладачам, які не шкодували ні себе, ні своїх студентів, створивши з кожного - справжнього, дипломованого магістра. Важко вибрати з величезної кількості професорів, доцентів, кураторів, асистентів « кращого з найкращих», «суворого із строгих», назвати їх усіх фізично не можливо, і випускники вирішили провести голосування за трьома номінаціями:

  • «Самий позитивний викладач» -  на думку випускників лідером голосування стала Саболаєва Наталя Олегівна – доцент кафедри Теоретичної та загальної електротехніки.
  • «Самий креативний викладач» -  лідером голосування став Скляров В’ячеслав Олександрович – доцент кафедри Теоретичної і будівельної механіки.
  • «Найвимогливіший викладач» -  лідером голосування стала Мураєва Ольга Олексіївна – доцент кафедри хімії.

Випускники уважно вислухали напутні слова переможців голосування.

Серед присутніх в залі  були ті, хто щоденно інформував про зміни у розкладі і нові плани факультету, виконував клопітку і іноді не помітну працю. Саме до них можна було звернутися 100 раз на день з одним і тим самим питанням, а потім передзвонити в суботу вранці і перепитати вранці в неділю. Бо у них не було вихідних і спокою. Це  старости академічних груп, які отримали оплески подяки від своїх одногрупників.

Разом з вітаннями випускники отримали незабутній  святковий творчий подарунок  від студентського клубу Університету. На святковій сцені виблискували: Катерина Зозуля, Пєна Худайкулієв та Юлія Мірошнікова - дует «Belijan», випускник Будівельного  факультету Євген Непорада, Аріна Рискаль, Маргарита Павицька та Дмитро Геневець - вокальна студія «Атріум», колектив бального танцю «Sky dance», колектив естрадно-народного танцю «Estradance», фольклористичний колектив «Дана».

З часом всі зрозуміють, що були одним цілим, що  вчилися багато чого хорошого один у одного і  з трепетом і хвилюванням будуть згадувати, як  було добре разом, таким різним, з різних міст, іноді з протилежними поглядами на життя і події, але всіх об'єднував студентський дух, наш прекрасний Університет, наша Свобода! І сьогодні  всі магістри отримали довічний статус - Випускник Харківського національного університету міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова!

Ми ще раз вітаємо магістрів із закінченням ХНУМГ ім. О. М. Бекетова! Щасливої дороги, випускник!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

bannerPodkusry

анкета для розміщення вакансії

69526 1

На сайті 225 гостей та користувачі відсутні