12 - 16 ЖОВТНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

СПІВРОБІТНИКИ

Мартиненко Людмила Михайлівна, відділ кадрів, старший iнспектор

Бугаєва Вікторія Юріївна, іноземних мов, старший викладач

Мазур Василь Андрійович, будівельних конструкцій, доцент - кандидат наук


Гайденко Алла Володимирівна, факультет денного навчання, секретар-друкарка

Шулик Василь Васильович, містобудування, професор - професор, доктор наук

Кочарова Тетяна Ростиславівна, інформаційно-обчислювальний центр, математик 1 категорiї

Павлова Валентина Михайлівна, Другий відділ - частина, фахівець

Гордієнко Тетяна Віталіївна, туризм і готельне господарство, асистент


Варламова Ганна Олександрівна, відділ з охорони праці, начальник вiддiлу охорони працi

Дударева Анастасія Архипівна, господарський відділ, прибиральник службових приміщень

Зарицький Микола Пилипович, експлуатаційно-технічний відділ, слюсар-сантехнiк 6 розряду

Дубина Надія Степанівна, група капітального ремонту, маляр 5 розряду

Дроботенко Олександр Володимирович, експлуатаційно-технічний відділ, оператор теплового пункту 2 розряду


Докашенко Наталія Дмитрівна, гуртожиток, завiдувач гуртожитку

Булгакова Олеся Вікторівна, водопостачання, водовідведення і очищення вод, доцент - кандидат наук

Діденко Юлія Михайлівна, архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, асистент

Подзолков Микола Михайлович, світлотехніки і джерел світла, завідувач навчальної лабораторії


Помазан Максим Дмитрович, технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів, доцент - кандидат наук

СТУДЕНТИ

Абу Ахмад Фаріс , БУД, 2, ПЦБ 2017-1

Алєксєєнко Юрій Олександрович, БУД, 1, ПЦБ 2018-1

Афоніна Анна Володимирівна, ЕОМ, 1, М ЕСЕ 2018-2

Безсмертний Олексій Сергійович, АДОМ, 3, МБГ 2016-2у

Бобришов Олег Ігорович, ТСТ, 1, ЛОГІС 2018-1

Вєтров Кирило Євгенійович, АДОМ, 3, А 2016-2

Журавльова Надія Романівна, М, 3, ГРС 2016-1

Карпенко Діана Вікторівна, БУД, 4, ГКЗ 2015-2

Кривошей Вероніка Миколаївна, М, 2, ПУіА 2017-1

Купін Олександр Сергійович, ТСТ, 3, ТТ 2016-1у

Мухортова Марія Євгеніївна, ЕП, 4, ЕПМГ 2015-1

Ровнов Богдан Романович, М, 2, МГКТС 2017-1

Романов Роман Романович, ЕП, 1, ЕтаОБ 2018-2

Скріпченко Антон Віталійович, ТСТ, 1, М РозТранс 2018-1

Чопівський Богдан Анатолійович, БУД, 4, ПЦБ 2015-1


Беляєва Яна Сергіївна, М, 6, М ГРС 2017-1

Ельшаіх Юсеф Раід, АДОМ, 3, А 2016-2

Єфанов Володимир Вячеславович, ЕП, 1, ЕП 2018-1

Іванова Анна Юріївна, М, 1, ГРС 2018-2

Кліпацька Марина Євгенівна, М, 6, М ГРС 2017-2

Локтіонов Олексій Анатолійович, ТСТ, 2, ТТ 2017-1у

Мартищенко Марина Миколаївна, АДОМ, 3, А 2016-1

Мартіросова Аліна Рубенівна, АДОМ, 1, Дизайн 2018-1

Мозглякова Валентина Григорівна, ТСТ, 4, ТТ 2015-3

Новіков Ярослав Віталійович, М, 1, М ТУР 2018-1

Павлухін Єгор Ярославович, ТСТ, 3, ОПР 2016-1

Розсильна Наталія Юріївна, ЕП, 2, ОіА 2017-1

Фоменко Яна Ігорівна, ТСТ, 1, М ОПР 2018-1


Кенебас Анастасія Андріївна, БУД, 3, ПЦБ 2016-1у

Коваль Юлія Андріївна, АДОМ, 4, ЛіСПГ 2015-1

Костенко Богдан Юрійович, ЕОМ, 1, М ЕСЕ 2018-1

Крючковська Каміла Олексіївна, БУД, 1, М ПЦБ 2018-2

Лазуренко Максим Олегович, БУД, 1, ПЦБ 2018-1

Маркуш Наталія Василівна, IМЕМ, 1, Еко 2018-1

Міщенко Олексій Ігорович, ЕОМ, 1, М СДС 2018-1

Олійник Андрій Сергійович, ТСТ, 1, Мн СА 2018-1

Рикун Марина Сергіївна, ТСТ, 2, ОПР 2017-1


Бабенко Анна Володимирівна, АДОМ, 3, СПГ 2016-1

Дзвонковська Діана Ігорівна, IМЕМ, 4, ЕОНС 2015-2

Дядченко Олександр Ігорович, ТСТ, 1, ТТ 2018-1у

Жовтоног Сергій Сергійович, IМЕМ, 2, НІіТ 2017-1

Задоренко Владислав Сергійович, М, 1, М МГКТС 2018-2

Капацій Віктор Володимирович, АДОМ, 3, МБГ 2016-1

Клименко Олександр Вікторович, ТСТ, 1, ТТ 2018-2

Кофанов Вячеслав Вячеславович, ЕОМ, 6, М ЕСЕ 2017-1

Назаренко Дмитро Олександрович, IМЕМ, 2, НІіТ 2017-1

Никонов Дмитро Олександрович, М, 2, ІСтаТ 2017-1

Обідіхіна Кристина Русланівна, М, 2, ГРС 2017-3

Ожерельєва Вероніка Олександрівна, АДОМ, 1, ОМ 2018-1

Павленко Ілля Сергійович, ТСТ, 6, М СТ 2017-1

Півненко Дмитро Юрійович, IМЕМ, 6, М РВВР 2017-1

Сіроклин Валерія Олексіївна, ЕП, 2, ЕтаОБ 2017-2

Цяцька Дмитро Сергійович, IМЕМ, 2, ЦІ ТГВ 2017-1у

Янко Захар Миколайович, ЕОМ, 2, ЕСЕ 2017-1у

Яровий Вячеслав Сергійович, ТСТ, 2, ОПР 2017-1


Антонов Дмитро Анатолійович, ЕОМ, 3, СДС 2016-1у

Бабаніна Катерина Володимирівна, БУД, 1, ГКЗ 2018-1у

Барвінська Дар`я Євгенівна, М, 6, М ТУР 2017-1

Білецький Антон Денисович, М, 6, М МГКТС 2017-1

Горбатих Данило Олександрович, АДОМ, 2, А 2017-3

Касьянов Денис Сергійович, БУД, 6, М ГКЗ 2017-2

Ковальова Катерина Іллівна, АДОМ, 4, МБГ 2015-1

Комар Наталя Олегівна, ТСТ, 4, ЛОГІС 2015-1

Кохан Владислав Сергійович, АДОМ, 2, СПГ 2017-1у

Ніколаєв Владислав Сергійович, ЕОМ, 3, СДС 2016-1у

Петухов Марк Григорович, БУД, 1, ГКЗ 2018-2

Пилипенко Денис Іванович, М, 1, ГРС 2018-2

Романенко Олег Олександрович, БУД, 6, М ГКЗ 2017-2

Рудченко Максим Олегович, М, 1, ІСтаТ 2018-1

Симченко Єлизавета Євгенівна, IМЕМ, 3, НІіТ 2016-1

Труц Давід Гарольдович, ЕОМ, 1, М ЕСЕ 2018-1

Банер виборів

BOS банер

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

bannerPodkusry

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті Один гість та користувачі відсутні