21 та 22 ЛИПНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

СПІВРОБІТНИКИ

Гур`янова Лідія Семенівна, економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, професор - професор, доктор наук

Ждамарова Наталія Юріївна, господарський відділ, садiвник господарського вiддiлу

Курнаков Кирило Геннадійович, група капітального ремонту, робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків1

Вініченко Віктор Володимирович, група капітального ремонту, лицювальник- плиточник 2 розряду

Андрєєва Ольга Олександрівна, Навчально-методичний відділ, методист 1 категорії

Дядін Дмитро Володимирович, інженерної екології міст, старший викладач

Мокрицька Вікторія Костянтинівна, технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів, асистент - кандидат наук

Гур`єва Ганна Юріївна, гуртожиток, підсобний робітник

Нижник Олександр Васильович, міського будівництва, професор - с. н. с., доктор наук, до 2-х років


Касімов Олександр Меджитович, водопостачання, водовідведення і очищення вод, професор - професор, доктор наук

Чумаченко Ігор Володимирович, управління проектами в міському господарстві і будівництві, завідувач кафедри - професор, доктор наук

Позднякова Наталя Петрівна, архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, старший викладач

Кравчук Євген Володимирович, фізвиховання і спорту, старший викладач

СТУДЕНТИ

Біленко Вадим Ігорович, ТСТ, 5, М ОП 2017-1

Гирченко Марина Романівна, ТСТ, 3, ОПР 2015-1

Дядін Дмитро Володимирович, Аспірантура(очна), 1, Асп2015(очна 01.12.15)

Зінченко Владислав Сергійович, АДОМ, 2, МБГ 2017-3у

Змієвська Валерія Ігорівна, М, 3, МОМГ 2016-1

Клименко Максим Віталійович, М, 3, ТУР 2016-1

Курнаков Кирило Геннадійович, ТСТ, 1, ЕТ 2017-1у

Лєпьошкіна Аліна Євгенівна, ЕП, 2, ЕтаОБ 2016-1

Сілін Валерій Сергійович, ТСТ, 3, ЛОГІС 2015-1

Хоменко Кирило Миколайович, АДОМ, 2, СПГ 2017-1у

Челпанов Григорій Олександрович, ТСТ, 2, СА 2016-2у

Чернишова Наталя Володимирівна, М, 2, МГКТС 2017-2

Чорний Олег Олександрович, АДОМ, 2, МБГ 2017-1у


Косецька Яна Едуардівна, М, 4, ГОТ 2015-1

Лакатош Андрій Романович, М, 3, МГКТС 2016-2

Мальцева Таїсія Василівна, М, 2, ГРС 2017-2

Маркітан Вадим Юрійович, АДОМ, 3, МБГ 2016-3у

Рижков Владислав Віталійович, М, 2, КН 2017-1

Рябченко Єлизавета Валентинівна, М, 2, МГКТС 2017-1

Савіч-Заблоцька Тамара Костянтинівна, АДОМ, 3, А 2016-3