16 СЕРПНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ:

Гайдаржі Любов Іванівна, господарський відділ, прибиральник службових приміщень

Козирєва Олена Михайлівна, господарський відділ, прибиральник службових приміщень

Лукашова Наталя Павлівна, електричного транспорту, асистент


Волосова Катерина Павлівна, IМЕМ, 3, ЕОНС 2015-2

Долуда Вячеслав Владиславович, ТСТ, 2, СА 2015-1у

Іващенко Юлія Вікторівна, М, 3, ТУР 2015-1

Коваль Кирило Романович, ТСТ, 3, ТТ 2014-2

Кременський Антон Вадимович, ТСТ, 1, ТТ 2016-2

Фірсов Дмитро Валентинович, ЕОМ, 2, ЕСЕ 2016-1у

Шалагін Вадим В`ячеславович, БУД, 6, М ЗУК 2016-1

17 СЕРПНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ:

Агапітова Аліна Олександрівна, ТСТ, 1, ЕТ 2016-2у

Агарков Олександр Юрійович, IМЕМ, 3, РВВР 2015-1

Барановський Михайло Геннадійович, АДОМ, 6, М МБ 2016-1

Гончар Олександр Вікторович, М, 2, ТУР 2016-1

Захарченко Роман Олегович, ЕП, 4, ЕП-Пр 2014-1

Зоркот Вафік , АДОМ, 3, А 2014-2

Іваницька Інеса Іванівна, АДОМ, 2, МБГ 2016-3у

Мандрикіна Олеся Романівна, IМЕМ, 4, ЕОНС 2014-1

Олексієнко Олександр Анатолійович, ЕОМ, 6, М ЕСЕ 2016-2

Пелих Юлія Сергіївна, АДОМ, 4, А 2014-4

Попова Оксана Василівна, М, 2, МОМГ 2016-1

18 СЕРПНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ:

Глєбова Марина Леонідівна, теоретичної та загальної електротехніки, доцент - доцент, кандидат наук


Петросов Сергій Амірович, БУД, 3, ПЦБ 2015-2

Писаренко Аліна Володимирівна, ТСТ, 5, М ЛОГІС 2016-1

Пономарьова Вікторія Олегівна, М, 2, ГРС 2016-2

Пригара Вікторія Вадимівна, IМЕМ, 3, РВВР 2015-1

Рожков Гліб Олегович, IМЕМ, 3, ТГВ 2015-1

Сухова Оксана Сергіївна, ТСТ, 5, М ОПР 2016-1

Чурілова Олена Олександрівна, IМЕМ, 3, ЕОНС 2015-1

Шматько Віталій Валерійович, ТСТ, 2, СА 2015-1у

19 СЕРПНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ:

Данова Карина Валеріївна, охорони праці та безпеки життєдіяльності, доцент - доцент, кандидат наук

Євсєєва Тетяна Олексіївна, експлуатації газових і теплових систем, старший викладач


Зорянська Ольга Сергіївна, М, 3, МОМГ 2015-2

Іванчук Антоніна Вікторівна, М, 6, М ГРС 2016-1

Кібкало Марк Миколайович, ТСТ, 2, ТТ 2015-3

Конотоп Дарина Олександрівна, ТСТ, 1, ОПР 2016-1у

Кривонос Владислав Віталійович, ТСТ, 1, СА 2016-1у

Ткаченко Володимир Сергійович, ЕОМ, 6, М ЕСЕ 2016-2

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed