Укладання Угоди щодо співпраці між ПАТ «Харківський плитковий завод» та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова

26 травня 2017 року о 11:00

конференц-зала № 1

За підсумками попередніх домовленостей ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, професор Бабаєв В.М. та Голова наглядової ради ПАТ «Харківський плитковий завод» Шеветовський В.В. підпишуть Угоду про співпрацю.

Підвищення ролі практичної підготовки студентів та застосування інноваційних технологій в освіті ставлять перед вищою школою та представниками підприємств та бізнесу вимоги щодо формування фахівців «нової генерації». З метою підвищення якості підготовки студентів для виробництва та забезпечення промисловості країни висококваліфікованими спеціалістами буде підписано Угоду про партнерство між ПАТ «Харківський плитковий завод» та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова. У рамках Угоди розроблено та буде реалізовано програму «Кадри», спрямовану на забезпечення сучасного виробництва кваліфікованими спеціалістами, розвиток співробітництва у освітньо-науковій та науково-дослідницькій сфері.

Напередодні співробітники Університету відвідали завод, ознайомилися із високотехнологічними лініями виробництва керамічної плитки, а голова наглядової ради ПАТ «Харківський плитковий завод» Шеветовський В.В. у рамках візиту до Університету ознайомився із матеріально-технічною базою, лабораторним фондом, інноваційними підходами до освітнього процесу, які запроваджуються у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

слайд3Багато поколінь студентів та викладачів створювали історію нашої Альма-матер. Українська вища школа послідовно інтегрується в єдину Європейську освіту. В Університеті з 1998 року почалась підготовка магістрів. Велика кількість магістрів вийшли зі стін нашого Вищого навчального закладу. Випускний 2017р. - це ще одна яскрава сторінка нашої історії. Більше 30% випускників були відзначені дипломами з відзнакою. Вперше цього року  випустили магістрів за освітньою програмою «Земельний устрій і кадастр». Прощання з Університетом – урочиста та сумна хвилина, попереду складна, але, сподіваємось, щаслива та світла дорога в Велике життя!

Детальніше...

Вимоги: вища (філологічна) освіта, ґрунтовне знання правил орфографії і пунктуації та вільне володіння розмовною українською і російською мовами, ознайомленість із навичками редакторської справи. Обсяг роботи – 22 друковані аркуші в день.

Обов’язки: редагувати тексти наукової і навчально-методичної літератури із метою забезпечення графічної та лексичної уніфікованості текстових елементів, виправляти орфографічні й пунктуаційні помилки, усувати смислові та стилістичні недоліки, вносити редакторські правки.

Умови роботи: постійно перебувати на робочому місці з 8.15 до 17.00, сумлінно й відповідально ставитися до своїх обов’язків.

Заробітна плата:1943 грн.

Звертатися за телефоном: (057)-707-33-24.

По «гарячій» лінії абітурієнти та їхні батьки можуть отримати безкоштовні консультації з усіх питань вступу до ХНУМГ імені О.М. Бекетова на економічні спеціальності. Наші викладачі-консультанти дадуть відповіді на всі Ваші запитання!

Кухтін Катерина Валеріївна
067 920-65-10 (Київстар)
050 911-00-43 (Vodafone UA)
073 054-58-04 (Lifecell)
 
Світлична Тетяна Іванівна
063 972-41-82 (Lifecell)

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed