01 IMGP6649У Червоному холі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова 11 квітня 2014 року о 12.00 відбулось урочисте відкриття щорічної виставки «Студентське академічне мистецтво» найкращих робіт студентів І курсу Містобудівельного факультету напряму підготовки «Архітектура».

02 IMGP666503 IMGP6666

На виставці представлені академічні проекти, які були виконані студентами-архітекторами протягом навчального року за темою вивчення зразків класичної архітектури.

04 IMGP665205 IMGP6656

Виставка працює з 11 по 25 квітня 2014 року.

Представлені роботи буде оцінювати професійне журі, а також передбачається оцінка робіт усіма бажаючими. Студенти та викладачі містобудівельного факультету запрошують на виставку батьків та друзів студентів-архітекторів, де вони можуть ознайомитись з творчими роботами та прийняти участь у голосуванні.

06 IMGP6661

За результатами конкурсу студенти отримують дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів (оцінка професійного журі) та приз глядацьких симпатій (за оцінкою відвідувачів).

Під час церемонії нагородження, яка відбудеться 25 квітня 2014 року, переможці отримують від ректора Харківського національного університету імені О.М. Бекетова професора Бабаєва Володимира Миколайовича нагороди та цінні подарунки.

MOiN Ukrayni gerb Ed