01 DSCN222505 квітня традиційно пройшла зустріч викладачів Університету з абітурієнтами 2014 року - День відкритих дверей. Метою проведення було знайомство учнів шкіл м. Харкова та Харківської області з правилами вступу до Університету у 2014 році, проведенням вступної кампанії.

Майстер-класи видатних вчених професора Шмуклера Валерія Семеновича, професора Маляренка Віталія Анрійовича, доцента Бібік Наталії Валеріївни, професора Долі Віктора Костянтиновича, доцента Єсаулова Сергія Миколаєвича, професора Душкіна Станіслава Станіслалвовича познайомили учнів з сучасним станом будівельних конструкцій, енергетикою та електропостачанням як основою комфортного проживання людини, міжнародними програми підготовки економістів, транспортом та суспільством, сучасними технологіями в міському господарстві та екологією міста.

У спортивному комплексі всі абітурієнти відвідали товаристський турнір по волейболу між командами слухачів підготовчих курсів та збірною командою дитячих юнацьких спортивних шкіл.

ФОТОЗВІТ

Банер виборів