01 112 грудня 2013 року відбулося виїзне практичне заняття з дисципліни «Управління соціальними проектами» для студентів п’ятого курсу спеціальності «Управління проектами» в Інституті Конфуція Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Заняття провела доктор соціологічних наук, професор кафедри Управління проектами в міському господарстві і будівництві Л.О. Бєлова.

Студенти дізналися про місію Інституту Конфуція, яка полягає у сприяння зростанню розуміння Китаю та китайської культури в усьому світі, розвитку дружніх взаємини Китаю з іншими країнами, зокрема з Україною.

02 103 1

04 105 1

06 1Навчання в Інститутах Конфуція орієнтовано на специфіку співпраці з Китаєм, крім цього в задачі Інституту входить: організація курсів китайської мови та культури; проведення наукових конференцій, присвячених Китаю; популяризація китайської мови та культури Китаю через різноманітні конкурси та заходи; проведення кваліфікаційного тесту з китайської мови (HSK); підготовка та видання навчальної літератури з китайської мови; студентські і викладацькі стажування в Китаї, консультації з навчання в КНР; консультація з навчання, організація стажувань у вищих навчальних закладах Китайської Народної Республіки для викладачів та студентів.

07 108 1

Приклад соціального проекту зацікавив студентів, надихнув на подальшу співпрацю з Інститутом Конфуція, яка є важливою і корисною як для українських студентів, так і для студентів із Китаю, які навчаються у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

MOiN Ukrayni gerb Ed