01 2013 10 08 02Районні ради та територіальні громади Харківщини отримують можливість залучати кошти міжнародних фондів технічної допомоги для власного розвитку.

Яким чином це має відбуватися, які механізми мають застосовуватись, та як готувати документацію для конкурсних проектів на міжнародні гранти йшла мова на семінарі для керівників ресурсних центрів районних рад Харківської області «Залучення міжнародної технічної допомоги в контексті регіонального розвитку», що відбувся 08.10.2013 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

02 2013 10 08 0103 2013 10 08 23

04 2013 10 08 1505 2013 10 08 19

Організаторами заходу виступили Центр розвитку регіонів ХНУМГ імені О.М. Бекетова при підтримці Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

Метою семінару було обговорення пріоритетних завдань роботи ресурсних центрів регіону, а також налагодження робочих контактів між учасниками семінару для подальшого співробітництва у сфері залучення міжнародної технічної допомоги.

06 2013 10 08 09У вітальному слові до учасників семінару ректор ХНУГХ імені О.М. Бекетова Бабаєв Володимир Миколайович підкреслив необхідність плідної співпраці між науковими установами, ресурсними центрами та спеціально створеними центрами по реалізації міжнародних програм і розвитку регіонів.

З доповідями виступили Керівник Центру розвитку місцевого самоврядування Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Немикіна Л.П., заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Ткачов Д.С., керівник Центру розвитку регіонів на базі ХНУГХ імені О.М. Бекетова д.е.н. Димченко О.В. та доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Кулініч О.В.

Учасники семінару отримали можливість ознайомитися з особливостями міжнародної технічної допомоги в контексті регіонального розвитку, механізмами співфінансування та відповідальності громад у проектах, напрямами роботи ресурсних центрів регіону у сфері залучення зовнішніх коштів.

07 2013 10 08 32 08 2013 10 08 42

09 2013 10 08 4410 2013 10 08 38

В рамках семінару був проведений практикум з написання проектів для отримання грантів під керівництвом голови правління Бюро гендерних стратегій та бюджетування Іваніної Т.Ю., на якому учасники самостійно розробляли грантові заявки для подальшого представлення їх на Ярмарку проектів, що має відбутися в листопаді поточного року.

MOiN Ukrayni gerb Ed