ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Конференції «Сучасні проектні рішення енергоефективного освітлення міст».

Конференція буде проведена 13 травня 2016 року.

Місце проведення Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції – практичне використання та залучення кращих практик енергозбереження при освітлені міст і транспортних магістралей у Харківській області.

Співорганізаторами Конференції виступають Харківська обласна Рада, Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області та Національний науковий центр «Інститут метрології».

Про Ваше рішення щодо участі у конференції просимо повідомити Оргкомітет до 08.04.2016 р. по E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: +38(050) 636-24-09.

Інформаційне повідомлення

Банер виборів