Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сталий розвиток міст (містобудівний аспект)», що відбудеться 23-24 листопада 2017 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова згідно переліку проведення наукових конференцій Міністерства освіти і науки України у 2017 році.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всекраїнській науково - практичній конференції "КОЛЕСНИКОВСЬКІ ЧИТАННЯ" присвяченій памяті професора О.І.Колесника, яка відбудеться 30 - 31 жовтня в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова

Інформаційне повідомлення

 

1 липня відзначається професійне свято українських архітекторів і поціновувачів архітектурних шедеврів країни - День архітектури України.

Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова вітає архітекторів із професійним святом та бажає творчої наснаги, вдалих та сміливих проектів, достойної оцінки праці та таланту.

Запрошуємо переглянути віртуальну виставку «Перлини української архітектури», приурочену до Дня архітектури України.

IMG 1343

В комплексі архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» за адресою вул. Макаренка,33 з 22.05. по 24.06.2017 презентовано персональну художню виставку під назвою «ЧАРІВНІСТЬ ПЕЙЗАЖУ» художника національної спілки художників України, старшого викладача кафедри ОАПіР Вінтаєва Д.Ю.

Запрошуємо студентів, викладачів та усіх бажаючих ознайомитись з художніми роботами тематичного характеру провідного викладача з художнього циклу кафедри ОАПіР факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Изображение 005

Изображение 010

Изображение 011

Изображение 017

Изображение 026

23 травня 2017 року о 12.00 годині запрошуємо відвідати заходи, що відбудуться в музейному комплексі університету до Міжнародного дня музеїв та ознайомитися з тематичною виставкою до 155-річчя О.М. Бекетові «Архітектурна спадщина О.М.Бекетова в місті Харкові. Збереження та реставрація»

АФИША Бекетов1

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами", яка відбудеться 12 - 15 вересня 2017 року в м. Коблево Миколаївської області.

Інформаційний лист

ЯВ отг

Шановні студенти та випускники Університету!

Запрошуємо вас на «Національний ярмарок вакансій для об’єднаних територіальних громад» за підтримки Асоціації міст України, що відбудеться 25 квітня 2017 року об 11.30 в конференц-залі № 2 на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Програма «Національного ярмарку вакансій для ОТГ» передбачає розгляд та обговорення низки ключових питань: працевлаштування; підготовки персоналу до виконання нових завдань та його подальший професійний розвиток; впровадження децентралізаційної реформи із залученням сучасних управлінських кадрів, з метою надання комплексу публічних послуг.

Під час ярмарку вакансій керівники обраних населенням органів місцевого самоврядування зустрінуться зі студентами-випускниками та презентують їм наявні можливості працевлаштування. Попередня реєстрація за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Центр доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова

АфишаParhomivka

Благотворительный Фонд "Харьков с тобой" приглашает вас на фестиваль "Жемчужины Слобожанщины: Пархомовка - мировые шедевры", стилизованный под начало ХХ века - с соответствующей атмосферой, музыкой, костюмами и аксессуарами. Фестиваль будет проходить на двух локациях - Пархомовский историко-художественный музей и Краснокутский дендропарк.

Гости Фестиваля "Жемчужины Слобожанщины: Пархомовка - мировые шедевры" будут приятно удивлены коллекцией картин в сельском музее.

На фестивале будет представлена из семейного архива Бекетовых выставка акварелей академика архитектуры Алексея Николаевича Бекетова.

В программе фестиваля "Пархомовка мировые шедевры" запланировано массовое костюмированное шоу в течение всего дня, мастер-классы народного творчества по изготовлению гончарных предметов, деревянных игрушек, посуды и вышиванок в исполнении известных мастеров Краснокутского района и всей Харьковской области.

Специальные гости проведут мастер-классы по живописи и фотомастерству. Все гости смогут найти для себя что-то новое и интересное - и студенты, и школьники, и дети "преклонного возраста". Давайте познавать край, в котором мы живем, ВМЕСТЕ.

Больше информации: http://parhomivka.perlynyfest.info

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed