11 квітня 2013 року о 15.00 у Харківському національному університеті міського господарства відбулося відкрите засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.

В роботі учнівської ради прийняли участь почесні гості – викладачі, аспіранти, магістри кафедри управління проектами в міському господарстві та будівництві, члени студентського самоврядування ХНУМГ.

На засіданні були розглянуті питання співпраці у напрямку реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Місто дружнє до дитини» та відбулася презентація проектних ініціатив у межах підготовки до конкурсу «Харків – місто моєї мрії».

В урочистій обстановці було підписано угоду про співпрацю між лідерами ХМОУС та лідерами студентського самоврядування ХНУМГ.

Після відкритого засідання о 16.00 доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мельман Вікторія Олександрівна спільно зі студентами 4 курсу провела п’яте заняття «Школи юного менеджера з управління містом» за темою: «Ефективні комунікації та міжособистісне спілкування в управлінні містом».

01 7o bR2BBmyk02 JWv8US52vrs03 mQuotqlg8MI

MOiN Ukrayni gerb Ed