Диплом 12 грудня відбулось нагородження переможців та дипломантів ХХ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».

У нагородженні кращих працівників вишів області взяла участь голова ХОДА Юлія Світлична. «Тільки разом, гуртуючись, об’єднуючись, наполегливо займаючись наукою, ми можемо розвивати та зміцнювати свій рідний край, свою рідну Харківщину. Ми маємо чим пишатися, маємо видатних людей, і саме завдяки науковцям маємо свій унікальний науково-культурний образ, за яким нас ідентифікують у всьому світі. Саме наука та люди, які працюють у науці, – самовіддано та наполегливо – творять та укріплюють імідж нашої держави. Саме ви – майбутнє України», - відзначила, звертаючись до викладацької спільноти, керівник області.

У конкурсі цього року взяли участь 181 науково-педагогічний працівник з 33 закладів вищої освіти. Кращих – 41 переможця та дипломанта конкурсу – визначали в 9 номінаціях: «декан факультету», «завідувач кафедри», «викладач гуманітарних дисциплін», «викладач фундаментальних дисциплін», «викладач професійно-орієнтованих дисциплін», «науковець», «молодий науковець», «завідувач кафедри фізичного виховання», «директор (завідувач) бібліотеки».

Так, переможецем в номінації «Викладач фундаментальних дисциплін» став Тугай Дмитро Васильович – доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри альтернативної електроенергетики та електротехніки, учений секретар Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

2018 12 13 16.22.42

Щиро вітаємо Дмитра Васильовича із почесною нагородою та бажаємо подальших наукових звершень!

За матеріалами прес-центру ХОДА