2022Запрошуємо на презентацію книги «Видатні поляки і Харків: біографічний словник (1805–1918)» професорки Любові Жванко, директорки Українсько-польського культурно-освітнього центру Харківського національного університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова!

Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова та створений на його базі Українсько-польський культурно-освітній центр (вересень 2014 р.) виступає одним із провідних партнерів Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові в реалізації соціального проекту спрямованого на збереження та популяризацію культурної спадщини місцевої Полонії. Черговий результатом співпраці стала нова книга директорки УПКОЦ ХНУМГ імені О. М. Бекетова Любові Жванко, професорки кафедри історії і культурології, докторки історичних наук – «Видатні поляки і Харків: біографічний словник (1805–1918)». Опубліковане за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Харкові та Генерального консула пана Януша Яблонського й Польського Інституту у Києві, є унікальним: 65 життєписів представників Полонії Харкова та видатних поляків та 36 копій репродукцій польських художників, доля яких була пов’язана з Харковом, наданих провідними музейними установами Польщі.

Збір матеріалів авторка здійснила у рамках участі в стипендіальній програмі Міністерства культури та національної спадщини Республіки Польща „Thesaurus Poloniae” (вересень – грудень 2016), координатором якої виступає Міжнародний Центр культури у Кракові.

У презентації книги візьмуть участь представники обласної та міської влади, керівництво ХНУМГ імені О.М. Бекетова, Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський, представники полонійних організацій міста та українсько-польських університетських центрів.

• 7 грудня 2018 року
  • Музейний комплекс Університету
  • афіша

Захід на Фейсбук