1В рамках проекту «Осінні канікули з ХНУМГ» 31 жовтня 2018 року до нас завітали гості гімназії № 3 міста Первомайська. Учні 10 класу разом з заступником директора з виховної роботи Старченко Ю.В., батьками відвідали провідні лабораторії нашого навчального закладу, ознайомились з Центром Мегаполіс, Музейним та спортивним комплексами.

Співпраця між гімназією та ХНУМГ імені О.М. Бекетова розпочалась ще весною, коли представники факультету Економіки підприємництва з «Фінансово-економічним квестом» та з майстер-класом відвідали гімназію та підписали Договір про співпрацю. Проект викликав дуже велику зацікавленість в учнів не тільки випускних, а й молодших класів.

Кафедрою Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку для учнівської молоді був проведений майстер-клас на розкриття лідерських якостей, хенд-мейду, та підприємницьких можливостей. Батьки та учні були приємно вражені змістовною екскурсією матеріально-технічною базою, та можливістю задати питання спеціалістам саме з тих напрямів навчання,які їх цікавили найбільше.

перв.2перв.3

Також учні отримали інформацію від фахівця Центру до університетської освіти та кар’єри щодо умови вступу на підготовчі курси, навчання та проходження творчого конкурсу.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з адміністрацією закладу, запрошуємо до нашого вузу абітурієнтів та їх батьків

перв8первом7

Банер виборів