2Кафедра Транспортних систем і логістики взяла участь у робочих зустрічах проекту Erasmus+/KA 2 Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)

Впродовж 22-24 жовтня у Національному университеті «Львівська політехніка» відбулись робочі зустрічі учасників проекту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)».

Відповідно до графіку анонсованої події:

22 жовтня відбулась Моніторингова місія національного Еразмус+ офісу України, в результаті якої була надана позитивна оцінка ефективності першого року реалізації проекту. Заходи з моніторингу дозволили виявити позитивні аспекти в реалізації проекту та напрямки розвитку, що потребують удосконалення та підсилення.

23 жовтня в рамках робочих зустрічей відбулось третє засідання Комітету з управління проектом. Були проведені підсумки тих задач, що вже реалізовані та визначені напрямки подальшої діяльності. Напружена робота та тривалі дискусії сприяли знаходженню найкращих рішень для майбутньої реалізації проекту.

24 жовтня відбулась зустріч із студентами «Львівської політехніки», які навчаються за розробленою в рамках проекту магістерською програмою «Розумний транспорт і логістика для міст». Ця зустріч дозволила магістрам познайомитись з командою проекту SmaLog, поспіклуватись з представниками європейських університетів-партнерів проекту, з українськими та іноземними роботодавцями.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018