1nov29 – 1 листопада 2018 року зав. кафедри іноземних мов Ільєнко Олена Львівна та доц. кафедри іноземних мов Зубенко Світлана Олександрівна взяли участь у Міжнародному Симпозіумі з питань викладання англійської мови, що був організований Британською Радою та Регіональним Офісом з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні (м. Київ).

У заході брали участь представники ВНЗ Арменії, Білорусі, Грузії, Естонії, Молдови, Великої Британії, США, Угорщини та України. Представники ХНУМГ імені О.М. Бекетова виступили з презентацією авторських програм викладання англійської мови та методикою організації підвищення кваліфікації міжнародного рівня для викладачів кафедри іноземних мов та інших кафедр університету.

2nov3nov

4novРегіональний офіцер з суспільних зв’язків Посольства США в Україні Майкл Райнерт, Регіональний офіцер з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Джон Сілвер та голова Британської Ради в Україні Саймон Етертон відзначили високий рівень презентації учасників та наголосили на необхідності організації регулярного підвищення кваліфікації викладачів англійської мови в регіоні та поширенні міжнародного досвіду.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018