23 жовтня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася важлива подія в освітньо-педагогічному просторі – відкриття Х міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та VIII міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu», організатором яких виступила Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії, США, Франції.

Від імені голови Верховної Ради України Андрія Парубія з вітальним словом до учасників і гостей виставки звернувся заступник голови Комітету з питань науки і освіти, голова підкомітету з питань наукової та науково-технічної діяльності Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти Іван Кириленко. Привітав й виголосив найщиріші побажання організаторам і учасникам виставки президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень. Він відзначив, що виставка ”Інноватика в сучасній освіті” стала справжнім форумом, на якому відбувається представлення, апробація й обговорення освітніх, наукових, науково-технічних інновацій, що є особливо важливим в умовах реформування вищої освіти в Україні”.

Експозицію Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова на Х міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» представляли директор Навчально-наукового інституту підготовки кадрів вищої кваліфікації, д. т. н., проф. Харченко В. Ф., професор кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, к. т. н. Пан М. П., співробітник університету Холодна Н. В.

Наш Університет взяв активну участь не тільки в роботі виставки, представивши експозицію, а й у конкурсах, які було організовано в рамках виставки. У конкурсі на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті» в номінації «Інновації в підвищенні якості освіти» наш Університет представляв інноваційну розробку «Упровадження стандарту рейтингування науково-педагогічногих працівників та підрозділів як складової системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності закладів вищої освіти» та був удостоєний вищою нагородою Лідер інновацій в освіті.

У конкурсі з номінації „Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення” творчим колективом університету було презентовано інноваційну розробку „Процес – сервісний підхід до розробки та впровадження системи інтерактивного Е-Навчання на основі інтернет-технологій в закладах вищої освіти”. За цю інноваційну розробку наш Університет було нагороджено Золотою медаллю.

Вітаємо ректора ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, д-ра наук з держ. управл., професора Бабаєва В. М. та колектив Університету з черговими високими нагородами на престижній міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та VIII міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

pic 01

анкета для розміщення вакансії