20181024 12294624 жовтня 2018 р. ректор ХНУМГ ім. О.М. Бекетова В. Бабаєв прийняв участь у якості спікера сесії «Освіта. Нові підходи і перспективи» Міжнародної конференції «Нафтогазова галузь України: виклики та можливості», яка відбулась в рамках програми ХХI Міжнародного форуму нафтогазової промисловості «Нафта та газ 2018».

Серед спікерів сесії: директор з управління персоналом та соціальної політики групи Нафтогаз Короткова М.Ю, ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проф. Крижанівський Є.І., ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проф. Онищенко В.О., професор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Коробко І.В.

Досвід підготовки фахівців у взаємодії з представниками ринку праці, запровадження елементів дуального навчання у освітній процес, проблеми і перспективи розвитку матеріально-технічної бази університетів в контексті забезпечення інноваційної складової програм підготовки, співпраця з провідними навчальними закладами світу з метою удосконалення змісту освіти, - основні теми дискусії.

Позицію роботодавців узагальнила директор з управління персоналом та соціальної політики групи Нафтогаз Маргарита Короткова, наголосивши на недостатньому рівні практичної підготовки, проблемах роботодавців в процесі адоптації молодих фахівців на робочому місці. В контексті вирішення цієї проблеми, презентовано ряд ініціатив групи Нафтогаз, спрямованих на забезпечення належного рівня первинної підготовки фахівців нафтогазової галузі.

Об’єднання зусиль вищих навчальних закладів, підприємств і організацій нафтогазової галузі з метою удосконалення якості підготовки фахівців, - ініціатива ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проф. Крижанівського Є.І., отримала широку підтримку учасників сесії.

20181024 122818 IMG 4771

Банер виборів