12 жовтня 2018 року о 12.00 годині за участі Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина Вольфґанґа Мьоссінґера відбудеться урочиста презентація результатів проекту-переможця конкурсу «Креативний Харків 2.0: молодіжні ідеї для зростання»

15.11.17 відбувся фінальний етап конкурсу «Креативний Харків 2.0: молодіжні ідеї для зростання». Конкурс проходив у рамках «Тижнів Німеччини у Харкові» та мав на меті покращити громадські простори Харкова шляхом реалізації молодіжних проектів у сфері креативної та культурної індустрії.

Організаторами конкурсу виступили: Генеральне консульство Німеччини у Донецьку / офіс у Дніпрі, Почесний консул Німеччини у Харкові та Східноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження». Конкурс також проходив за фінансової підтримки «Книжкового клубу «Клуб Сімейного Дозвілля».

Суть конкурсу полягала у відборі найкращих студентських проектів у сфері креативної економіки. На реалізацію проекту-переможця виділяли кошти у розмірі 3 000 євро.

Перше місце у конкурсі посіли студенти Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова з проектом «Зелений етюд». У рамках проекту було заплановано створення декількох зелених скульптур – таких, що були б вкриті живими рослинами. Форми скульптур – тварини або птахи, з розміщенням їх у публічних місцях міста Харкові.

Переможці хотіли запропонувати новий напрямок садово-паркової скульптури, як мистецтво і унікальну сучасну тенденцію в ландшафтному дизайні.

Однією з ідей конкурсу було створення проектів, які можна було б реалізувати не тільки у Харкові, а й у інших містах як України, так і світу. Тож «Зелений етюд», що може без зайвих труднощів бути реалізований у будь-якому іншому місті через невелику кількість витрат, повністю відповідає цій вимозі.

Будемо сподіватися, що скульптури, створені у рамках проекту «Зелений етюд», якщо і не започаткують нову моду в українському парковому мистецтві, то хоча б стануть новими яскравими туристичними об’єктами міста Харкова.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018