4 жовтня 2018 року у великій залі спортивного комплексу Університету відбулося відкриття Спартакіади ХНУМГ ім. О. М. Бекетова серед збірних команд факультетів.

Свято відкрив урочистий парад учасників. Учасників свята привітав ректор Університету Бабаєв Володимир Миколайович з побажаннями підкорювати спортивні вершини та тримати фізичну форму протягом життя.

На святковому заході були присутні проректор Університету Малєєв Олександр Іванович, декани факультетів, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Безкоровайний Д. О., директор спортивного комплексу Тюрін О. Ю., викладачі КФВіС.

У програмі були представлені спортивні рухливі естафети, в яких взяли участь понад 60 студентів. Спортивну паузу заповнила танцювальним номером збірна команда Університету з черлідингу, Фінальна частина свята закінчилася вокальним виступом студентського клубу Університету.Свято подарувало всім учасникам спортивний настрій та дружню атмосферу !!!Кафедра ФВіС, спортивный клуб студентів

Банер виборів

BOS банер