5 жовтня 2018 року Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова відвідав Франк Дієвих – ректор Франкфуртського університету прикладних наук.

Мета візиту – зустріч з Ректором Університету, знайомство з вузом, а також обговорення питань, щодо подальшого співробітництва вузів.

В рамках візиту було презентовано Франкфуртський університет прикладних наук та проведено зустріч з деканами факультетів, завідувачами профільних кафедр та науковцями, яка стала вагомим підґрунтям для подальшої співпраці ХНУМГ імені О.М. Бекетова Франкфуртського університету прикладних наук.

За результатами зустрічі встановлено домовленості про вибір одного-двух наукових напрямків та команди вчених які будуть співпрацювати над розвитком співробітництва Університетів.

Банер виборів

BOS банер