1 жовтня 2018 року представники УкрНДІЛГА ім. Г.М. Висоцького та ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відвідали постійні розсадники Великобобрицького лісництва ДП «Краснопільське ЛГ» та Нескучанського лісництва ДП «Тростянецьке ЛГ». ХНУМГ ім. О. М. Бекетова представляв доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, кандидат с.-г. наук Лялін О. І.

За результатами візиту було досліджено технології практичного вирощування 38 видів та форм декоративних листяних та хвойних порід в умовах відкритого та закритого ґрунту, досліджені технології організації робіт посівного та шкільного відділень, ділянок зеленого живцювання. На підприємствах встановлено сучасні напівавтоматичні системи краплинного та туманного зрошення, що дозволяють забезпечувати вирощуваний садивний матеріал необхідною кількістю вологи, добривами та засобами захисту рослин.

Отримана інформація буде використана в навчальному процесі під час підготовки студентів спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство» денної та заочної форм навчання.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

pic 01

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 186 гостей та користувачі відсутні