Шановні студенти!

До Вашої уваги оприлюднено сформовані віртуальні групи для вивчення дисциплін вільного вибору. Для ознайомлення зі списками перейдіть за наступними посиланнями:

Дисципліни гуманітарного блоку для студентів 1го курсу нормативного терміну навчання (заняття почнуться з весняного семестру 2018-19 н.р.)

Дисципліни гуманітарного блоку для студентів 1го курсу скороченого терміну навчання (заняття почнуться з осіннього семестру 2018-19 н.р.)

Дисципліни сертифікатної програми для студентів 1го курсу скороченого терміну навчання (заняття почнуться з весняного семестру 2018-19 н.р.)

Перелік сертифікатних програм та гуманітарних дисциплін, які не набрали необхідну кількість слухачів (студентів було перезаписано на інші)

Зміни у розкладі занять на поточний семестр дивіться у особистих кабінетах або на сайті http://kis.kname.edu.ua/timeTable/student.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018