5 вересня 2018 року вперше серед закладів вищої освіти України відбулося підписання Меморандуму про співпрацю Університету та Громадської спілки “Білдіт Юкрейн”.

Головною метою підписання Меморандуму є продовження ініціатив щодо розвитку будівельної освіти, реалізації проектів в галузі науково-освітньої та проектної діяльності. Співпраця між Університетом та ГС “Білдіт Юкрейн” спрямована на інтеграцію сучасних інформаційних технологій у навчальний процес, розширення практичних навичок студентів та викладачів, розширення вільного доступу до сучасних теоретичних знань та практичних навичок в галузі використання спеціалізованого програмного забезпечення, зростання українського сегменту висококваліфікованих фахівців будівельних спеціальностей.

В ХНУМГ ім. О.М. Бекетова з 2014 року функціонує лабораторія BIM-технологій, де студенти отримують теоретичні знання та практичні навички з використання спеціалізованого програмного забезпечення для інформаційного моделювання будівель та споруд та управління будівельними проектами. Лабораторію створено за підтримки випускників Університету, засновиків ГС “Білдіт Юкрейн”. За роки існування лабораторії, було підготовлено більш ніж 100 студентів більш ніж половина з яких була залучена компаніями партнерами до участі у будівельних проектах країн ЄС та США.

У рамках реалізації Меморандуму для студентів будівельних спеціальностей будуть проходити онлайн та офлайн тренінги та лекції із залученням співробітників компаній-партнерів “Білдіт Юкрейн”.

Студентам, аспірантам, молодим науковцям та викладачам буде надано вільний та безкоштовний доступ до освітньої онлайн-платформи builditlab.org. Фахівці Громадської спілки зможуть надавати консультації студентам, аспірантам, молодим науковцям та викладачам в режимі листування на офіційній сторінці онлайн-платформи builditlab.org у Facebook.

Підписання Меморандуму надає студентам додаткові можливості отримати практичні навички роботи з інноваційним програмним забезпеченням та суттєво підвищити свої позиції на ринку праці. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з ГС «Білдіт Юкрейн» у рамках підготовки майбутніх фахівців та реалізації нових проектів.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018